Dzisiaj: Środa 15 lipca 2020

Szlakiem miejsc związanych z historia piotrkowskiego handlu powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę.
Wiktoria Jaroniek, zawodniczka Atletycznego Klubu Sportowego, brała udział w obozie treningowym reprezentacji Polski kadetek, który w dniach 12 – 24 czerwca odbył się w Poznaniu. To kolejne zgrupowanie kadry, w którym uczestniczyła zapaśniczka piotrkowskiego klubu.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejną wycieczkę po naszym mieście. Tym razem poświęcona ona będzie mniej znanym mniejszościom narodowym.
Szlakiem dawnych piotrkowskich parków i zieleńców powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę.  
Po raz pierwszy po długiej przerwie Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po naszym mieście. Spacer powiedzie szlakiem starych piotrkowskich kin.
Centrum Informacji Turystycznej informuje, że w ciągu dwóch najbliższych tygodni odwołane zostają dwie imprezy turystyczne.
 
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zwiedzanie Centrum Renowacji Aut Maserati MBL Classics. Wycieczkę zaplanowano w najbliższą sobotę (7.03).
W najbliższą sobotę (29 lutego) Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba (FARA) w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie ze SP nr 13 wzięli udział w 48. Zimowym rajdzie pieszym pt.:” Gorącego Czaju Łyk”. W tym roku trasa wiodła szlakiem piotrkowskich wież.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zwiedzanie Pałacu Zygmunta Starego. Wycieczkę po komnatach piotrkowskiego Zamku zaplanowano w najbliższą sobotę (22.02) o godz. 15:00.