Dzisiaj: Środa 23 czerwca 2021

Rozstrzygnięcie plebiscytów i konkursów organizowanych przez Młodzieżową Radę Miasta (14.12.2007)

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 2 =
Link
1 + 2 =
Młodzieżowa Rada Miasta przyznała nagrody w plecbicycie Supersamorząd 2007 i Trybun 2007 oraz nagrody w konkursie na stronę internetową Rady Miasta.

trybun3.JPG
Plebiscyt na Supersamorząd 2007 organizowany co roku, na najaktywniejszy samorząd uczniowski działający w gimnazjach, liceach i Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piotrkowie Trybunalskim. Samorządy składają MRM informację dotyczącą osiągnięć w bieżącej działalności. Powyższe informacje mają formę prezentacji czy np. albumu. 

Plebiscyt na tytuł Trybuna 2007 organizowany co roku, na najaktywniejszego młodego piotrkowianina. Kandydat na Trybuna zgłasza swoją charakterystykę, przedstawia dokonania, osiągnięcia na polu działalności społecznej, kulturalnej na terenie miasta. O tytuł ten może ubiegać się każdy uczeń: aktywny, znany, udzielający się i poświęcający czas na rzecz innych.

Tytuł Supersamorządu i Trybuna nadawany jest przez specjalnie powołaną Kapitułę. W tym roku w skład Kapituły weszli przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta: Damian Kawecki, Bartłomiej Dzwonek, Aleksandra Łengowska, przedstawiciel Prezydenta Miasta Bogdan Munik, przedstawiciel Rady Miasta Paweł Szcześniak.

Kapitału w w/w składzie dokonała wyboru:
I. Tytuł Supersamorządu 2007 otrzymują exequo:
Samorząd II LO
Samorząd ZSP Nr 5
II. Tytuł Trybuna 2007 otrzymuje: Radosław Adam Sędkowski ? II LO
Tytuł Trybunka 2007 otrzymuje: Marlena Wojtala ? Gimnazjum Nr 4

Zgodnie z przyjętym planem pracy MRM ogłosiła w tym roku również konkurs na stworzenie strony internetowej MRM. Zwycięzcą konkursu zostali:
I nagroda ? Piotr Filipek ? Gimnazjum Nr 4
II nagroda ? Krzysztof Filipek ? ZSP Nr 3
trybun4.JPG
trybun1.JPG
trybun2.JPG


← powrót