Dzisiaj: Środa 15 lipca 2020

Rozpoczynamy Trybunalski Festiwal Smaków

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
zdjęcie
Trybunały Nalewkowe, Restaurant Week, Piotrkowskie Święto Miodu, Biesiada Trybunalska – w sobotę (20.07) rozpoczyna się trwający przez tydzień I Trybunalski Festiwal Smaku.
To będzie bardzo smaczny tydzień w Rynku Trybunalskim. Przez siedem dni czeka nas prawdziwa uczta dla podniebienia. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

I Trybunalski Festiwal Smaku rozpocznie się w sobotę (20.07) od Trybunałów Nalewkowych. Tego dnia w sercu Starówki zaplanowano jarmark produktów regionalnych, konkurs dla nalewkarzy domowych, koncerty oraz pokazy kulinarne. Swoje umiejętności kulinarne zaprezentują: kucharze piotrkowskich restauracji: Rendez-Vous oraz Kamienica, bloger Max gotuje z Natury oraz kulinarna gwiazda wieczoru - Katarzyna Bosacka.
Pomiędzy występami kucharzy czeka nas porcja dobrej muzyki. Wystąpią: DIXIE FRIENDS, Bomba Kaloryczna oraz swingowy set DJ z instrumentami na żywo.
Szczegółowy program na plakacie poniżej.

20 lipca rozpoczyna się także Restaurant Week. Przez cały tydzień będzie można skorzystać ze specjalnej oferty piotrkowskich restauracji.
W niedzielę (21.07) czeka nas Piotrkowskie Święto Miodu, które organizowane jest już po raz piąty. Tego dnia na Starówce królować będzie miód pod różnymi postaciami.

I Trybunalski Festiwal Smaku zakończy siódma edycja Biesiady Trybunalskiej.
W programie znalazły się m.in. koncerty muzyki biesiadnej i tanecznej w wykonaniu Szulerów i Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej, prezentacje drużyn Piotrcovii i Piotrkowianina oraz największa w regionie potańcówka pod gwiazdami.
← powrót