Dzisiaj: Wtorek 11 sierpnia 2020

Dodatkowe patrole policji na naszych ulicach (28.12.2007)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
W mieście pojawi się w w 2008 roku w każdym tygodniu dodatkowo 10 pieszych, dwuosobowych patroli policyjnych. Czas pracy patrolu to 5 godzin.

policja1.jpgDecyzją Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z przyszłorocznego budżetu przekażemy 110 tys. zł. z przeznaczeniem na rekompensatę pieniężną za ponadnormatywny czas służby dla policjantów, którzy realizują zadania z zakresu służby prewencyjnej, na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz na nagrody za osiągnięcia w służbie. 
Porozumienie w tej sprawie 28 grudnia br. podpisali Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak i Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim Tomasz Józefiak. policja1.jpgDzięki tej inicjatywie również w 2008 roku zapewniona zostanie ciągłość monitorowania miasta przez piesze patrole Policji.
W mieście pojawi się w każdym tygodniu dodatkowo 10 pieszych, dwuosobowych patroli policyjnych. Czas pracy ponadnormatywnego patrolu to 5 godzin a wynagrodzenie policjanta  za jeden patrol to 100 zł. brutto.

Pierwsze ponadnormatywne patrole pojawią się już w sylwestrową noc zapewniając bezpieczeństwo mieszkańców podziwiających między innymi pokaz sztucznych ogni na ul. Słowackiego, jak również wracających z sylwestrowych zabaw.

← powrót