Dzisiaj: Środa 15 lipca 2020

Cztery piotrkowskie placówki oświatowe znalazły się wśród laureatów konkursu z dziedziny Edukacja Ekologiczna. Organizatorem konkursu był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami z gradem, które mogą  dziś (25.06) występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Na miejskim kąpielisku „Słoneczko” trwają ostatnie przygotowania do otwarcia. W tym roku sezon kąpielowy nad jeziorem Bugaj rozpocznie się w sobotę, 4 lipca.
W najbliższą niedzielę odbędą się wybory Prezydenta Rzeczypospolitej. W związku z pandemią koronawirusa podczas głosowania w sposób szczególny zadbajmy o swoje bezpieczeństwo.
Dobiegają końca prace pierwszego etapu przebudowy ulicy Wojska Polskiego. Na fragmencie, od torów PKP do ul. Polnej, pojedziemy już w pierwszych dniach lipca.  
W środę (24.06) w Urzędzie Miasta odbyła się XXIII Sesja Rady Miasta. Obrady – ze względu na epidemię koronawirusa – zorganizowane zostały w trybie korespondencyjnym.
Dbając o najstarszą część Piotrkowa Trybunalskiego, miasto nie zapomina o inwestycjach w zachodnią część miasta. Zaawansowane prace trwają przy modernizacji ul. Belzackiej.
W środę, 24 czerwca odbędzie się XXIII Sesja Rady Miasta, która zorganizowana zostanie w trybie korespondencyjnym. Początek obrad o 9.00. Zapraszamy do śledzenia transmisji on-line.
10 milionów złotych przeznaczyło Ministerstwo Sportu i Turystyki na dofinansowania w ramach programu „Sportowe Wakacje+”. W jego ramach można pozyskać dotację na organizację wydarzeń o charakterze sportowym.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami z gradem, które od dzisiejszego popołudnia mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim.