Dzisiaj: Środa 15 lipca 2020

Urząd Miasta wprowadza kolejne działania profilaktyczne przeciw COVID-19. W budynkach magistratu zamontowano kamery termowizyjne kontrolujące temperaturę oraz zasłonięcie ust i nosa.
 
30-06-2020

Łódzki e-bazarek

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na platformę łódzkiego e-bazarku – www.lodzkiebazarek.pl. Celem portalu jest promocja lokalnych producentów żywności.
Na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego pojawił się dziś pierwszy autobus hybrydowy. Samochód, przez dwa najbliższe tygodnie, będzie testowany na różnych liniach MZK.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przez silnym deszczem, który dziś (29.06) w godzinach popołudniowych będzie występował nad Piotrkowem Trybunalskim.
Agnieszka Warchulińska została laureatką Złotej Wieży Trybunalskiej. Coroczny plebiscyt organizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
65,41 % wyniosła frekwencja w Piotrkowie Trybunalskim w I turze wyborów Prezydenta RP. W naszym mieście zagłosowało wczoraj (28.06) 37 tys. 98 osób.
Od 1 stycznia 2021 zwiększona zostanie częstotliwość odbioru odpadów w budynkach wielorodzinnych. Częściej odbierane będą wielkogabaryty oraz śmieci segregowane. To spowoduje wzrost stawki za śmieci.
26-06-2020

Burze z gradem

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami z gradem, które mogą  dziś (26.06) występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Wakacyjne warsztaty artystyczne to tegoroczna propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury na ciekawe spędzenie wakacji. Już rozpoczęły się zapisy.
W Piotrkowie Trybunalskim trwa akcja bezpłatnego czipowania psów. Czipy czworonogom można wszczepić w Przychodni Weterynaryjnej Wojtania przy ul. Polnej 72.