Dzisiaj: Środa 15 lipca 2020

Troje uczniów I Liceum Ogólnokształcącego otrzymało stypendia marszałka województwa łódzkiego. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się 25 czerwca w Łodzi.
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 29 MAJA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA
 
Miasto rozbudowuje bazę sportową o kolejne obiekty. Tym razem kompleks sportowo-rekreacyjny powstaje przy Szkole Podstawowej nr 11.
W związku z otwarciem ulicy Wojska Polskiego od dziś (7.07) zmianie uległa trasa objazdu autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się nowym rozkładem jazdy.
Zakończył się pierwszy etap modernizacji ul. Wojska Polskiego. W poniedziałek kierowcy pojechali już odcinkiem od torów PKP do ronda przy skrzyżowaniu z ul. Polną i „starą” Łódzką.
Ruszył nabór wniosków do programu „Moja Woda”, w którym można pozyskać do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe.
Do 8 lipca w Piotrkowie Trybunalskim trwa nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych, którzy będą pracować przy Powszechnym Spisie Rolnym.
 
Mediatekę doceniają nie tylko piotrkowianie, ale wszyscy ją odwiedzający. Tym razem słowa uznania oraz wsparcia dla piotrkowskiego centrum nauki i kultury wyraził Wojciech Murdzek, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Kolejna nieruchomość na Starówce odzyskuje dawny blask. Zakończono już modernizację kamienicy przy ul. Zamurowej 1. Obecnie trwają prace przy przebudowie podwórka i ogrodzenia.
 
"Jeden duch, jedno serce" to hasło 151. Pieszej Piotrkowskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zapisy pątników ruszają w poniedziałek (6.07).