Dzisiaj: Wtorek 11 sierpnia 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego na BEZPŁATNE BADANIA ciśnienia tętniczego, stężenia glukozy i cholesterolu, EKG serca oraz bezpłatną konsultację kardiologiczną w ramach Ogólnopolskiej Akcji ...
Niedopełnienie obowiązków przez Pana Andrzeja Pola prezydenta miasta w 1999r. mogło doprowadzić do zburzenia stadionu Piotrcovii - doniesienie do Prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożył obecny Prezydent Miasta
Przez 3 dni (od piątku do niedzieli) sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury rozbrzmiewać będzie śmiechem uczestników Trybunałów Kabaretowych. Już po raz czwarty w Piotrkowie Trybunalskim powstawać będzie Konstytucja Kabaretowa. ...
Jutro w czwartek 19 października ogłoszone zostaną wyniki tegorocznego konkursu Prezydenta Miasta na najlepszą pracę magisterską za rok 2006. Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę finansową a jego praca zostanie wydana drukiem.
W wyniku starań o włączenie ludzi starszych do systemu kształcenia powoływane są tzw. Uniwersytety Trzeciego Wieku. Uniwersytet taki powołany zostanie w czwartek 19 października w Piotrkowie Trybunalskim.
Od 4 lat kiedy miastem zarządza Waldemar Matusewicz Prezydent Miasta, do wszystkich mieszkańców za pośrednictwem listonoszy kierowane są sprawozdania z realizacji zadań i budżetu miasta.
Prezydent Miasta i Ojcowie Jezuici z Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej podziękowali wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości dziękczynienia w dniu 23 września 2006r. Wręczono medale za zasługi dla miasta.
Są dzieci, które marzą o rodzinie. Są rodzice, którzy marzą o dziecku. Jeśli jest to również Twoje pragnienie ? zadzwoń lub przyjdź.
40 nauczycieli odebrało nagrody finansowe po 3000 zł każda. Nagrody finansowe dla najlepszych nauczycieli przyznał Prezydent Miasta Waldemar Matusewicz.
30 października otwarty zostanie po remoncie Pasaż Karola Rudowskiego. Ulica zyska nowa nawierzchnie i miejsca parkingowe. W tej chwili trwa układanie nowoczesnej nawierzchni asfaltowej