Dzisiaj: Wtorek 11 sierpnia 2020

W hali Relax rozegrany został I Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Wyższych o Puchar Prezydenta Miasta. Zwycięzcą Turnieju została drużyna reprezentująca WSH ? Wydział Administracji.
17 stycznia br. mija 63 rocznica natarcia wojsk radzieckich na Piotrków Trybunalski. Atak rozpoczął się 17 stycznia 1945 roku około godz. 22.00. Nacierające od strony Sulejowa i Rozprzy wojska radzieckie zajęły miasto.
Rada Osiedla ?Wyzwolenia ? Sulejowska? zaprasza na bezpłatne badania poziomu cukru we krwi i pomiar ciśnienia tętniczego. Z badań będzie można skorzystać w każdy wtorek w godz. od 17.00 do 18.00 w siedzibie Rady Osiedla przy ...
Przed kilkoma miesiącami było tu dzikie wysypisko śmieci i gruzu. Dziś działka przy ul. Dalekiej wygląda już zupełnie inaczej. Uprzątnięta i ogrodzona nie przypomina wysypiska, jakim niewątpliwe stałaby się, gdyby nie interwencja władz ...
Piotrków Trybunalski wciąż pozyskuje pieniądze zewnętrzne na inwestycje miejskie. Jednym z zdań, które udało się zrealizować przy pomocy środków z zewnątrz, była termomodernizacja placówek oświatowych.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przypomina wszystkim przedsiębiorcom, którzy prowadzili sprzedaż napojów alkoholowych w 2007r., że są obowiązani do złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów ...

Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje partnerów z branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej do stworzenia grupy partnerskiej w ramach projektu ?Turystyka ? wspólna sprawa?. Głównym celem projektu jest podniesienie ...

W sobotę (12.01.) odbył się kolejny turniej z cyklu imprez akcji Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn reprezentujących nasze osiedla.
Drużyna skrzatów TUKS Kozica Piotrków Tryb. w składzie Paweł Kozica i Paweł Zawisza spisała się wspaniale i wróciła z brązowym medalem z Drużynowych Mistrzostw Polski skrzatów do lat 12 w tenisie.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje i przypomina, że zgodnie z ustawą zajęcie pasa drogowego na cele niezwiązane z budową, remontem i utrzymaniem wymaga zezwolenia zarządcy drogi, czyli wydania decyzji administracyjnej.