Dzisiaj: Wtorek 11 sierpnia 2020

Nad naszym miastem przeszła silna wichura. Wszelkie informacje dotyczące połamanych drzew i gałęzi niebezpiecznie zwisających nad drogami, należy kierować do Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji ? tel. 044-733-92-55.
Planowany na dziś Koncert Noworoczny, organizowany przez Prezydenta Miasta, nie odbędzie się. Z powodu żałoby narodowej Koncert Noworoczny przeniesiony został na piątek 1 lutego na godz. 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian - aula I LO im. ...
Przedstawiamy Państwu nowy serwis miejski przeznaczony do telefonów komórkowych: www.mobi.piotrkow.pl. Nowy serwis pozwala na szybki dostęp do podstawowych informacjo o mieście. Czekamy na Państwa uwagi.

Piotrkowianie coraz chętniej korzystają z propozycji rekreacyjnych, oferowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Według statystyk, obiekty OSiR-u w 2007 roku odwiedziła rekordowa liczba osób!

Od uczczenia minutą ciszy pamięci lotników, w samo południe pod piotrkowskim zamkiem rozpoczęła się uroczysta prezentacja monety. Dwuzłotówkę od dziś można nabyć we wszystkich oddziałach okręgowych NBP oraz we wszystkich urzędach ...

Internetowe szkolenia Akademii PARP to rozwój zawodowy, który nic nie kosztuje, a zdobyte kwalifikacje są bezcenne. Ze względu na duże zainteresowanie uczestników z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw szkolenia internetowe ...
Pracownicy piotrkowskich szkół poszerzyli swoją unijną wiedzę na zamkniętym szkoleniu dotyczącym Priorytetu IX - Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
W czasie minionego weekendu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski 13-latków w Pływaniu. Bardzo dobre lokaty w tych zawodach zajęła piotrkowianka Paula Misiak, reprezentująca OSiR Piotrków Trybunalski.

19 stycznia br. odbył się kolejny turniej z cyklu imprez Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn reprezentujących nasze osiedla.

Regulacja spływu wód deszczowych do zbiorników retencyjnych oraz zmniejszenie zanieczyszczenia gleby - to korzyści wynikające z budowy kanalizacji sanitarnych i deszczowych. Miasto pozyskuje na te zadania pieniądze z zewnątrz.