Dzisiaj: Wtorek 11 sierpnia 2020

Tym razem maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 uczestniczyli w lekcji samorządowej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka.
Od 1 lutego br. nowym Komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim został brygadier Włodzimierz Kapiec. Zastąpił on odchodzącego na emeryturę Komendanta Dariusza Lorenca.
Piotrkowscy radni uchwalili ?Program zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na rok 2008 - Bezpieczne Miasto 2008?.
Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego wyraziła zgodę na utworzenie Spółki z o.o. w której właścicielem 100 % udziałów będzie Gmina Miasto Piotrków Trybunalski. Miasto spełnia już wszelkie wymogi, aby otrzymać pieniądze z Funduszu ...

Paweł Kozica Mistrzem Polski w deblu! Michał Dembek z dziką kartą w finale singla!Zawodnicy TUKS Kozica wywalczyli 6 medali w halowych Mistrzostwach Polski Skrzatów 2008 w Pabianicach. W zawodach wzięło udział 105 młodych tenisistów.

Trwają intensywne prace nad adaptacją pomieszczeń administracyjnych dla potrzeb tworzonego w naszym mieście Ośrodka Sztuki Współczesnej. Inwestycja przy ul. Dąbrowskiego 5 realizowana jest w ramach Traktu Wielu Kultur.
Już od ośmiu lat sympatycy sportu i mieszkańcy regionu piotrkowskiego wybierają najbardziej utalentowanych i zasłużonych oraz najpopularniejszych sportowców i trenerów działających w klubach sportowych na tym terenie.

26 stycznia w sali SP Nr 12 odbył się kolejny turniej w ramach akcji Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach wzięło 10 drużyn reprezentujących nasze osiedla.

Najbliższa, XVIII Sesja Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego odbędzie się 30 stycznia 2008 roku (środa), godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta, ul. Pasaż Rudowskiego 10, sala obrad, parter.
W 2007 roku 16 z 33 biur i referatów piotrkowskiego magistratu wydało 32,5 tysiąca decyzji administracyjnych. Tylko 1 ? wszystkich decyzji został uchylony.