Dzisiaj: Wtorek 11 sierpnia 2020

Prezydent Krzysztof Chojniak przeznaczył do wydzierżawienia na okres 20 lat budynek po dawnym przedszkolu w Al.3 Maja 14. Kamienica o powierzchni użytkowej 416m2 przez wiele lat użytkowana była przez Przedszkole Samorządowe.
Piotrków Trybunalski zgłosił akces do rządowego programu ?Boisko w mojej gminie.? W tej chwili brane są pod uwagę trzy lokalizacje, które odpowiadają określonym w programie wielkościom i kryteriom.
Komendant Miejski Policji Tomasz Józefiak oraz Komendant Straży Miejskiej Jacek Hofman spotkali się z Prezydentem Krzysztofem Chojniakiem na odprawie poświęconej bezpieczeństwu mieszkańców miasta.

Budowa obwodnicy w Piotrkowie Trybunalskim - etap I, projekt współfinansowany środkami UE w ramach Phare 2001. Koszt inwestycji: 10,9 mln zł.

Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak spotkał się dziś z Symchą Kellerem ? Rabinem i Przewodniczącym Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Łodzi. Prezydent odniósł się pozytywnie do propozycji Przewodniczącego Gminy do zorganizowania w czerwcu ...

2 lutego 2008 r. w SP 12 przy ul. Belzackiej odbył się kolejny turniej z cyklu imprez Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn z naszych osiedli.

Usunięcie barier architektonicznych, modernizacja punktu informacyjnego, montaż platformy dla osób niepełnosprawnych ? m.in. takim zmianom ulegnie Biuro Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28.
11 lutego w Piotrkowie rozpocznie się pobór do wojska. Przed komisją wojskową i lekarską stanie w tym roku około 600 mężczyzn z rocznika 1989 i starszych, oraz 8 kobiet. Pobór trwał będzie do 7 marca.
Kinga Polenz piłkarka ręczna Piotrcovii - najlepszym sportowcem 2007 roku. Wyniki Plebiscytu na ?Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Piotrkowskiej? ogłoszone zostały 2 lutego podczas Balu Mistrzów Sportu.
Jakie są plany na rok 2008, a co zostało już zrealizowane w roku minionym - Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak mówił o tym na Koncercie Noworocznym, który odbył się 1 lutego w auli I LO im. Bolesława Chrobrego.