Dzisiaj: Wtorek 11 sierpnia 2020

W sobotę, 9 lutego w sali SP Nr 12 odbył się kolejny turniej akcji Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach tym razem udział wzięło 9 drużyn.
Miejski Ośrodek Kultury oraz Ojcowie Bernardynii zapraszają na II spotkanie z poezją MISTERIUM MUZYCZNO-POETYCKIE. Poezję ks. Jana Twardowskiego recytował będzie Jan Nowicki. Niedziala, 10 lutego, godz. 17:00.
Na zaproszenie Prezydenta Krzysztofa Chojniaka w Piotrkowie gościła eurodeputowana Ewa Tomaszewska. Wizyta poświecona była organizowanej w grudniu br. wystawie w Parlamencie Europejskim poświęconej historii polskiego parlamentu.
Uroczystość przekazania samochodu Volkswagen T-5 Caravelle zakupionego m.in. ze środków przekazanych przez Prezydenta Miasta, zakończyła się narada roczna podsumowująca działania Państwowej Straży Pożarnej w 2007 roku.
W ramach zajęć, które będą odbywać się w Poradni przy ul. Dmowskiego przewidziano zabawy ruchowe, zajęcia integracyjne czy rozwijające twórcze myślenie. Samorząd Uczniowski z Gimnazjum Nr 4 organizuje akcję "Bezpieczna szkoła - ...
W ramach spotkań z dziećmi szkół podstawowych Policjanci z Sekcji Nieletnich i Patologii KMP przedstawią specyfikę pracy różnych pionów funkcjonariuszy policji, oprowadzając A dzieci czeka wiele atrakcji.

Młodzieżowa Rada Miasta, organizator konkursu ?Meblujemy nasze miasto ? młodzi w akcji? informuje, że został przedłużony termin składania prac konkursowych. Projekty można składać do 15.04.2008r., do Urzędu Miasta Piotrkowa ...

Po nadzwyczajnej XIX Sesji Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak zorganizował debatę dotyczącą komunikacji miejskiej w naszym mieście. Na debacie obecni byli prawie wszyscy Radni Rady Miasta.
Na podstawie informacji uzyskanych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz w związku ze zmianą zasad dofinansowania odbioru i utylizacji padłych zwierząt z gospodarstw rolnych informujemy o obecnie obowiązujących stawkach.
7 lutego odbyła się nadzwyczajna XIX Sesja Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. W trakcie sesji Radni jednogłośnie podjęli uchwałę wprowadzającą zmiany do budżetu miasta na rok 2008.