Dzisiaj: Środa 15 lipca 2020

Półmetek wakacji MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
zdjęcie
Półmetek wakacji już za nami. Jaki był ten czas? Na świetlicach artystycznych MOK na pewno artystyczny, ciekawy, interesujący i obfitujący w moc atrakcji, a także dobrą zabawę.
Podczas minionego tygodnia organizowane w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK warsztaty wokalne, taneczne, teatralne, plastyczne i fotograficzne wypełniały dzieciom czas w poniedziałek i czwartek.

We wtorek z opiekunami udały się do miejskiego amfiteatru, aby uczestniczyć w spotkaniu ze „Śpiącą królewną”. Kolejny dzień to oczywiście kino, gdzie dzieci obejrzały film pod tytułem „Kraina cudów”. Środowy film to opowieść o krainie, która istnieje tylko w wyobraźni głównej bohaterki – June, a nauka z niego płynąca przypomniała nam, by się nigdy nie poddawać i pielęgnować swoje marzenia.

Ostatni dzień tygodnia upłynął równie ciekawie, gdyż wszyscy uczestnicy świetlic udali się na wycieczkę do Zamku Królewskiego w Chęcinach.
Trzynastowieczna warownia odkryła przed dzieciakami swoje podwoje, a chętnych do poznawania historii zamku nie brakowało. Ciekawe i intrygujące opowieści były nie tylko dopełnieniem zwiedzania, ale przede wszystkim niecodzienną lekcją historii, a tę jak się okazuje, poznawać można na wiele sposobów. Także na wesoło i podczas wakacji.

W minionym tygodniu dzieci nie miały czasu na nudę, gdyż każdy dzień przynosił nowe porcje wrażeń. Emocji było wiele, a kolejne czekają jeszcze przed nami.
← powrót