Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
2 + 2 =
zdjęcie
W środę (14.08)  zainaugurowano rozgrywki IV ligi piłkarskiej. Pierwszy mecz rozegrała także piotrkowska Polonia, która jest beniaminkiem rozgrywek.
W pierwszym meczu poloniści podejmowali drużynę Ceramiki Opoczno. Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy w dwudziestej minucie wyszli na prowadzenie zamieniając rzut karny na bramkę.
Poloniści nie załamali się jednak nieudanym początkiem i błyskawicznie doprowadzili do wyrównania. Gola na 1:1 zdobył Patryk Olszewski. Do końca pierwszej połowy gra była bardzo wyrównana. Po zmianie stron poloniści zaczęli panować na boisku. Nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka bardzo dobrych okazji, ale dopiero w 67. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez Mateusza Jakubiaka.
Do końca meczu poloniści zdobyli jeszcze dwie bramki. W 75. minucie gola zdobył Arkadiusz Porochnicki, a dziesięć minut później wynik z rzutu karnego ustalił Patryk Olszewski.

Kolejny mecz Polonia zagra już w najbliższą sobotę. Piotrkowscy piłkarze wybiorą się do Zelowa na mecz z tamtejszym Włókniarzem.