Dzisiaj: Poniedziałek 16 września 2019

Od nowego roku szkolnego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 będą mogli korzystać z nowej lekkoatletycznej bieżni. Prace są już bardzo blisko zakończenia.
O godz. 9:00 rozpoczęła się X Sesja Rady Miasta. Zapraszmy do oglądania obrad on-line.
Już w piątek (30.08) zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie taneczne pt. „Młody Duch Tańca”. Na scenie MOK zaprezentują się młodzi tancerze z Polski i Japonii.  
27-08-2019

Powakacyjne obrady

Po  przerwie wakacyjnej do obrad wracają piotrkowscy radni. X Sesja Rady Miasta odbędzie się jutro (28.08) o godz. 9:00.
Kamil Majchrzak awansował do II rundy wielkoszlemowego US Open. Po morderczym boju w pięciu setach pokonał Chilijczyka Nicolasa Jarr’ego.
80 rowerów i dziesięć stacji rozmieszczonych w różnych częściach miasta – 27 sierpnia wystartował Piotrkowski Rower Miejski.
26 sierpnia 2008 roku zmarł ks. Tadeusz Pecolt, Honorowy Obywatela Miasta. Dokładnie w 11. rocznicę śmierci złożeniem kwiatów i zapaleniem znicza na grobie zasłużonego Piotrkowianina pamięć o zmarłym uczcili Prezydent Krzysztof Chojniak, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Wiesława Olejnik oraz radny Rafał Czajka.
W minioną sobotę (24.08) na Rodzinnych Ogródkach Działkowych „Magnolia” działkowicze obchodzili 60-lecie istnienia ogrodu. Były wyróżnienia, podziękowania i wspólna zabawa.
Kamil Majchrzak znalazł się w głównej drabince rozpoczynającego się dziś (26.08) w Nowym Jorku US Open. Piotrkowianin zagra w trzecim turnieju wielkoszlemowym w tym roku.
Wiesława Łuczak, Skarbnik Miasta była gościem Marcina Cecotki w programie „O tym się mówi” wyemitowanym na antenie radia Strefa FM. Zapraszamy do wysłuchania audycji.