Dzisiaj: Poniedziałek 16 września 2019

W niedzielę (1.09.) rozpoczyna się głosowanie na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego 2020. Na oddanie głosu mieszkańcy Piotrkowa będą mieli czas do 15 września.
29 sierpnia obchodzony jest Dzień Strażnika Miejskiego. Z tej okazji w piątek (30.08) w Piotrkowie Trybunalskim podziękowano funkcjonariuszom za ich służbę, wręczono nagrody i awanse.
1 września w naszym kraju obchodzić będziemy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uroczystości upamiętniające bohaterów walk o wolność Rzeczypospolitej odbędą się także w Piotrkowie Trybunalskim.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które w godzinach popołudniowych i nocnych mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Po zakończeniu robót instalacyjnych i brukarskich na placu Niepodległości rozpoczęły się prace związane z zagospodarowaniem zieleni na skwerze.
Ponad 100 tys. złotych dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pozyskał Piotrków Trybunalski.
W poniedziałek (2.09) we wszystkich piotrkowskich szkołach zabrzmi pierwszy dzwonek. Już tradycyjnie w inaugurację roku szkolnego MOK zaprasza na wyjątkowy koncert.
Utworzenie Liceum Plastycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 6 – to jedna z uchwał, którą radni podjęli podczas X Sesji Rady Miasta, która w środę (28.08) odbyła się w Urzędzie Miasta.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które w godzinach popołudniowych mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
W czwartek (29.08) wieczorem obejrzymy ostatnią projekcję filmową w ramach akcji „Kino na leżakach”. Tym razem zobaczymy film pt.: „Cudowny chłopak”, który zostanie wyświetlony w Rynku Trybunalskim.